MKS Lubaczów

tapety

Temat: Poznajmy sie ;)
Imię - Eryk..
Wiek - 1995r...
Zainteresowania - Pilka nozna, OTS, Imprezy..;)
Nick(Zazwyczaj) - Rozpizdolka , Rekula Master , Master Rozpizdolka
Cos blizej.. - Mieszkam w Lubaczowie takim malym miasteczku:)
Uczestrzam na treningach MKS(Pilka nozna). Lubie chodzic na Dyski..
I wiecej nie bede sie rozpisywal.. bo to nie na tym polega:D

Pzdr..;)

Źródło: forum.otserv.pl/index.php?showtopic=9727



Temat: Puchar Polski-Tylko ekipy z Podkarpacia
1/8 finału - 29 września

Żurawianka Żurawica - Czuwaj Przemyśl 29 września, 15:30
MKS Radymno- Polonia Przemyśl 29 września, 15:30
LKS Skołoszów - Syrenka Roźwienica 29 września, 15:30
Pogoń Małkowice - JKS 1909 Jarosław 29 września, 15:30
Golbalux Wiązownica - Piast Tuczempy 29 września, 15:30
Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk 29 września, 15:30
Huragan Gniewczyna - MKS Kańczuga 29 września, 15:30
Przedmieście Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 29 września, 15:30
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=963


Temat: Puchar Polski-Tylko ekipy z Podkarpacia
II RUNDA PUCHARU POLSKI ( okręg Jarosławski )

Żurawianka Żurawica - Czuwaj Przemyśl
MKS Radymno - Polonia Przemyśl
LKS Skołoszów - Syrenka Roźwienica
Pogoń Małkowice - JKS Jarosław
Huragan Gniewczyna - MKS Kańczuga
Przedmieście Jarosław -Pogoń Sokół Łubaczów
Golbalux Wiązownica - Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa - Orzeł Przeworsk
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=963


Temat: (17-19 Września) Zdjęcia
II liga:
Stal Rzeszów - GLKS Nadarzyn 18 września, 16:00
Znicz Pruszków - Resovia 17 września, 19:00
Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola 18 września, 16:00

III liga:
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 19 września, 15:00
Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg 18 września, 16:00
Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl 18 września, 16:00
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 18 września, 15:00

IV liga:
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Żurawianka Żurawica 18 września, 16:00
Piast Tuczempy - JKS 1909 Jarosław 18 września, 16:00
MKS Kańczuga - Crasnovia Krasne 19 września, 16:00
Orzeł Przeworsk - KS Zaczernie 19 września, 16:00
Pogoń Leżajsk - Wisłoka Dębica 18 września, 17:00
Rzemieślnik Pilzno - Strumyk Malawa 19 września, 16:00
Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 18 września, 16:00
Czarni Jasło - Lechia Sędziszów Małopolski 18 września, 16:00

Niższe ligi:
Czarnovia Czarna - Igloopol Dębica 19 września, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów - MKS Radymno 18 września, 15:00
Roztocze Narol - Czuwaj Przemyśl 19 września, 15:00
Sokół Sieniawa - Golbalux Wiązownica 19 września, 15:00
Sanovia Lesko - Cosmos Nowotaniec 19 września, 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Pisarowce 19 września, 15:00
Nafta Jedlicze - Iwonka Iwonicz 19 września, 11:00
Słowianin Grębów - Stal Gorzyce
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=2199


Temat: (5-6 Wrzesnia)Komentarze
Teraz mecze 9 września Puchar Polski Okręg Jarosław.

Czarni Pawłosiów – Błękitni Grzęska
Wietlin III – Budowlani Szówsko
Wesoła Zadąbrowie – MKS Radymno
Zryw Młodów – Czarni Oleszyce
Gacovia Gać – Wisłok Świętoniowa
Juvenia Cieszanów – Pogoń-Sokół Lubaczów
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
Golbalux Wiązownica – Piast Tuczempy
Pogórze Rokietnica – Czuwaj Przemyśl
Łęk Ostrów – Skołoszów
Bizon Medyka – Pogoń Małkowice
mecz: Czarni Bolestraszyce – Babiś-Syrenka Roźwienica 16 września.

Wolny los: MKS Kańczuga, Żurawianka, Orzeł Przeworsk, JKS Jarosław.
Takie pytanie czemu akurat Polonia Przemyśl gra w I rundzie a nie np. MKS Kańczuga ?
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=241


Temat: Puchar Polski
OZPN Jarosław
1/8 finału - 29 września

Żurawianka Żurawica 1-2 Czuwaj Przemyśl 29 września, 15:30
MKS Radymno 1-5 Polonia Przemyśl 29 września, 15:30
LKS Skołoszów 1-2 Syrenka Roźwienica 29 września, 15:30
Pogoń Małkowice 2-4 JKS 1909 Jarosław 29 września, 15:30
Golbalux Wiązownica 1-8 Piast Tuczempy 29 września, 15:30
Sokół Sieniawa 1-2 Orzeł Przeworsk 29 września, 15:30
Huragan Gniewczyna 0-1 MKS Kańczuga 29 września, 15:30
Przedmieście Jarosław 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 29 września, 15:30
Źródło: forum.ksczuwaj.pl/viewtopic.php?t=110


Temat: Aktualna tabela!
Lp. Nazwa M PKT
1. Piast Tuczempy 15 43
2. Sokół Sieniawa 15 31
3. LKS Skołoszów 15 30
4. Pogórze Rokietnica 15 26
5. Golbalux Wiązownica 15 26
6. Czuwaj Przemyśl 15 24
7. Pogoń Małkowice 15 23
8. Syrenka Roźwienica 15 21
9. Bizon Medyka 15 20
10. MKS Radymno 15 18
11. Pogoń-Sokół Lubaczów 15 17
12. Budowlani Szówsko 15 15
13. Łęk Ostrów 15 14
14. Błękitni Grzęska 15 13
15. Wisłok Świętoniowa 15 10
16. Czarni Oleszyce 15 6
Źródło: pilkarskieforum.pl/viewtopic.php?t=285


Temat: Drużyny ze zwierzęciem w nazwie
MKS KOZIENICE :D:D:D:D:D

a w ogóle "orłów", "orląt", "sokołów", "gryfów" jest jak mrufków.. jak grzybów po deszczu..

- Gryf Wejherowo
- Orlęta Dęblin
- Orlęta Łuków
- Orlęta Radzyń Podlaski
- Orzeł Baniocha
- Orzeł Belęcin
- Orzeł Osiek
- Orzeł Parysów
- Orzeł Rudnik
- Orzeł Straszyn
- Sokół Bożepole
- Sokół Lubaczów
- Tur Bielsk Podlaski

p.s.
Panie Pablo - dużo błędów ort. w Pana poście.. strasznie dużo..
Źródło: 78.46.87.150/~polonia/forum/viewtopic.php?t=6143


Temat: Twój Ulubiony Klub
Z polskich to mój MKS LUBACZÓW i Widzew ?ódz. Z zagranicznych to FC Barcelona i Real Madryt poniewa? lubie Premiera Division:)

Źródło: forum.tweaks.pl/index.php?showtopic=48


Temat: Puchar Polski-Tylko ekipy z Podkarpacia
1/4 finału - 13 października 15:00 OZPN Jarosław

Pogoń-Sokół Lubaczów- JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy - Czuwaj Przemyśl
Syrenka Roźwienica - MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=963


Temat: Puchar Polski-Tylko ekipy z Podkarpacia
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy 4-1 Czuwaj Przemyśl
Syrenka Roźwienica 4-1 MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk 2-1 Polonia Przemyśl
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=963


Temat: (17-19 Września) Relacje
Pogoń Sokół Lubaczów - MKS Radymno 18.09.2010
W Lubaczowie melduje sie 10 osób.
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=2197


Temat: (20 Kwietnia - 2 Maja) Zdjęcia
MKS Radymno - Pogoń Lubaczów

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=21bknk6&s=5
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=1464


Temat: SEZON 2010/2011
Walkę o awans stoczą ze sobą Sokół Sieniawa i Golbalux Wiązownica. Czuwaj nie ma najmniejszych szans na awans.

Jeśli pytacie o transfery to nie łudźcie się nikt z dobrych zawodników nie chce przyjść tu grać za 120zł za wygrany mecz płacone co łaska raz na dwa miesiące. Czytając w komentarzach o zawodnikach, którzy mieli by tu przyjść śmiałem się. To że ktoś trenuje z naszym klubem w cale nie znaczy ze będzie tu grał tylko po prostu chce się przygotować do sezonu na miejscu gdyż nie wie gdzie będzie jeszcze grał.
Ktoś pisał o G. Tokarzu, który ma propozycję z Pogoni Leżajsk no i o wiele lepsze warunki w Stubnie niż na Czuwaj, pojawiał się także M. Rybkiewicz który obejmie funkcje gającego trenera w Kaszycach, B. Kuźniarski szuka klubu pod Rzeszowem, Gniatek trenuje w Polonii a nasz klub nie będzie mu robił problemów z odejściem czy wypożyczeniem, M. Błaszczyk prawdopodobnie zostanie na kolejny sezon w Roźwienicy. Na memoriale śp. Jacka Bednarza Kuba Sochacki powiedział naszemu prezesowi "lata mi uciekają chce pograć w wyższej lidze, mam propozycje z 3 i 4 ligowych klubów jeśli nie będzie do Czuwaju 3 lub 4 konkretnych transferów odejde, nie chodzi mi o pieniądze tylko o grę w wyższej lidze".
Także panowie nie napalajcie się za bardzo awansem do 4 ligi.


Czuwaj sezon zainauguruje spotkaniem wyjazdowym z Huraganem Gniewczyna prawdopodobnie w niedzielę 8 sierpnia.

A oto pozostałem spotkania 1 kolejki:

Golbalux Wiązownica - Budowlani Szówsko
Sokół Sieniawa - Roztocze Narol (b)
Pogoń Małkowice - LKS Skołoszów
Wólczanka Wólka Pełkińska (b) - Pogoń Sokół Lubaczów
Syrenka Roźwienica - Pogórze Rokietnica
Granica Stubno (b) - Błękitni Grzęska
Bizon Medyka - MKS Radymno
Źródło: forum.ksczuwaj.pl/viewtopic.php?t=57


Temat: SEZON 2010/2011
Puchar Polski (13.10.10r) zestaw par 1/4 finału :

Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy - Czuwaj Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów - JKS Jarosław
Syrenka Roźwienica - MKS Kańczuga
Źródło: forum.ksczuwaj.pl/viewtopic.php?t=57


Temat: MKS LUBACZOW spiewy z mec
" />spiewki z meczu MKS Lubaczow - JKS

http:// http://www.mkslubaczow.prv.pl
Źródło: jks.jaroslaw.net.pl/forum/viewtopic.php?t=99


Temat: Puchar Polski
" />MKS Kańczuga 1-2 JKS Jarosław po dogrywce
Sochacki 84 - Żelazny 53, Kubas 120



ciekawe gdzie bedzie finał z Orzełkiem...
Przemyśl, Lubaczów, Kańczuga..
Źródło: jks.jaroslaw.net.pl/forum/viewtopic.php?t=795


Temat: (29 Maja - 6 Czerwca) Komentarze
I liga:
Łódzki KS - Stal Stalowa Wola - 1 czerwca, 17:00

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań - 5 czerwca, 17:00

II liga:
Okocimski KS Brzesko - Resovia - 6 czerwca, 17:00
Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz - 6 czerwca, 17:00

III liga:
Stal Sanok - Unia Nowa Sarzyna - 29 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Mielec - 30 maja, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik - 29 maja, 17:00
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska - 29 maja, 17:00
Wisła Puławy - Wisłoka Dębica - 29 maja, 12:00
w Zwoleniu

Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica - 2 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno - 2 czerwca, 17:00
Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg - 2 czerwca, 17:00
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podlaski - 2 czerwca, 17:00
Izolator Boguchwała - Stal Sanok - 2 czerwca, 15:00

Stal Sanok - Avia Świdnik - 5 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Izolator Boguchwała - 6 czerwca, 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Unia Nowa Sarzyna - 5 czerwca, 17:00
Karpaty Krosno - Stal Mielec - 5 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica - Podlasie Biała Podlaska - 5 czerwca, 17:00

IV liga:
Żurawianka Żurawica - MKS Kańczuga - 29 maja, 17:00
LZS Turbia - Orzeł Przeworsk - 30 maja, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Pogoń Leżajsk - 30 maja, 17:00
JKS 1909 Jarosław - Polonia Przemyśl - 29 maja, 17:00
Igloopol Dębica - Rzemieślnik Pilzno - 30 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce - Sokół Nisko - 29 maja, 11:00

Strumyk Malawa - Błękitni Ropczyce - 2 czerwca, 17:00
Sokół Nisko - Igloopol Dębica - 2 czerwca, 17:00
Rzemieślnik Pilzno - JKS 1909 Jarosław - 2 czerwca, 17:00
Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa - 2 czerwca, 17:00
Pogoń Leżajsk - LZS Turbia - 2 czerwca, 17:00
Orzeł Przeworsk - MKS Kańczuga - 2 czerwca, 17:00

Żurawianka Żurawica - Orzeł Przeworsk - 5 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga - Pogoń Leżajsk - 6 czerwca, 17:00
LZS Turbia - Polonia Przemyśl - 6 czerwca, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Rzemieślnik Pilzno - 6 czerwca, 17:00
JKS 1909 Jarosław - Sokół Nisko - 6 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica - Strumyk Malawa - 6 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce - Partyzant Targowiska - 5 czerwca, 17:00

V liga:
Pogoń-Sokół Lubaczów - Czuwaj Przemyśl
Piast Tuczempy - Sokół Sieniawa
Bizon Medyka - MKS Radymno

Sokół Sieniawa - Pogoń-Sokół Lubaczów
Czuwaj Przemyśl - Pogoń Małkowice - 2 czerwca, 17:00
MKS Radymno - Syrenka Roźwienica

Pogórze Rokietnica - MKS Radymno
Błękitni Grzęska - Czuwaj Przemyśl
Pogoń Małkowice - Sokół Sieniawa

Górnik Strachocina - Bieszczady Ustrzyki Dolne - 30 maja, 16:30
Sanovia Lesko - Start Rymanów - 30 maja, 16:30
LKS Skołyszyn - Nafta Jedlicze - 30 maja, 15:00
Czarni Jasło - Przełom Besko - 29 maja, 17:00

Nafta Jedlicze - Czarni Jasło
Bieszczady Ustrzyki Dolne - Sanovia Lesko

Sanovia Lesko - Kotwica Korczyna
Piast Miejsce Piastowe - Bieszczady Ustrzyki Dolne
Czarni Jasło - Cosmos Nowotaniec
Przełom Besko - Nafta Jedlicze
Źródło: podkarpaccykibice.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=1640


Temat: To My Kibice - magazyn
" />
">Znalazłem na pewnym forum. Grupy uporządkowane alfabetycznie (nie wiem czy tez tak jest w magazynie). Pozdro

Grupa A
- Arka Gdynia
- Cracovia Kraków
- Jagiellonia Białystok
- Lech Poznań
- Lechia Gdańsk
- Legia Warszawa
- Ruch Chorzów
- Widzew Łódź
- Wisła Kraków
- Zagłębie Sosnowiec
Gruba B
- Gks Katowice
- Gks Tychy
- Górnik Zabrze
- Łks Łódź
- Motor Lublin
- Pogoń Szczecin
- Polonia Bytom
- Śląsk Wrocław
- Zagłębie Lubin
- Zawisza Bydgoszcz
Grupa C
- Elana Toruń
- Gks Jastrzębie
- Hutnik Kraków
- Radomiak Radom
- Raków Częstochowa
- Resovia Rzeszów
- Stal Stalowa Wola
- Unia Tarnów
- Wisła Płock
- Wisłoka Dębica
Grupa D
- Bałtyk Gdynia
- BKS Bielsko
- Chrobry Głogów
- Hetman Zamość
- KSZO Ostrowiec
- Odra Opole
- Piast Gliwice
- Polonia Warszawa
- Stal Rzeszów
- Stomil Olsztyn
Grupa E
- Czuwaj Przemyśl
- Gks Bełchatów
- Górnik Konin
- Iglopol Dębica
- Korona Kielce
- Łks Łomża
- Olimpia Elbląg
- Siarka Tarnobrzeg
- Stal Mielec
- Stilon Gorzów
Grupa F
- Czarni Jasło
- Góral Żywiec
- Górnik Wałbrzych
- Gwardia Koszalin
- Jks Jarosław
- Karkonosze Jelenia Góra
- Karpaty Krosno
- Odra Wodzisław Śląski
- Ostrovia Ostrów
- ROW Rybnik
Grupa G
- Avia Świdnik
- Górnik Łęczna
- Kotwica Kołobrzeg
- Narew Ostrołęka
- Orzeł Przeworsk
- Pogoń Leżajsk
- Polonia Przemyśl
- Sandecja Nowy Sącz
- Stal Sanok
- Unia Hrubieszów
Grupa H
- Chełmianka Chełm
- CKS Czeladź
- Gryf Słupsk
- KS Myszków
- Kujawiak Włocławek
- Łada Biłgoraj
- Miedź Legnica
- Pogoń Lębork
- Orlęta Radzyń Podlaski
- Ruch Radzionków
Grupa I
- Broń Radom
- Dyskobolia Grodzisk
- Hutnik Warszawa
- Kania Gostyń
- MKS Kozienice
- Okocimski Brzesko
- Podbeskidzie Bielsko Biała
- Pogoń Lubaczów
- Sanovia Lesko
- Szczakowianka jaworzno
Grupa J
- Beskid Andrychów
- BKS Bolesławiec
- Concordia Piotrków Trybunalski
- Flota Świnoujście
- KKS Koluszki
- Mazowsze Grójec
- MKS Radymno
- Moto - Jelcz Oława
- Wierna Małogoszcz
- Wisła Szczucin

Poczekalnia:
- Dolcan Ząbki
- Stal Gorzyce
- Chojniczanka Chojnice
- Wigry Suwałki
- Olimpia Warszawa
- Naprzód Jędrzejów
- Wisła Sandomierz
- Jeziorak Iława
- Amica Wronki
- Unia Nowa Sarzyna
- Szydłowianka Szydłowiec
- Pogoń Świebodzin
- Górnik Brzeszcze
- Warta Poznań
- Tarnovia Tarnów
- Tur Bielsk Podlaski
braqkoje mi tu kilka dobrych ekip ale ehhhh nie bierzcie tego rankingu na powaznie
Źródło: kibice.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3656


Temat: TOP 100 TMK a JKS
" />Pozwole sobie wkleić ten ranking.

">Grupa A
- Arka Gdynia
- Cracovia Kraków
- Jagiellonia Białystok
- Lech Poznań
- Lechia Gdańsk
- Legia Warszawa
- Ruch Chorzów
- Widzew Łódź
- Wisła Kraków
- Zagłębie Sosnowiec
Gruba B
- Gks Katowice
- Gks Tychy
- Górnik Zabrze
- Łks Łódź
- Motor Lublin
- Pogoń Szczecin
- Polonia Bytom
- Śląsk Wrocław
- Zagłębie Lubin
- Zawisza Bydgoszcz
Grupa C
- Elana Toruń
- Gks Jastrzębie
- Hutnik Kraków
- Radomiak Radom
- Raków Częstochowa
- Resovia Rzeszów
- Stal Stalowa Wola
- Unia Tarnów
- Wisła Płock
- Wisłoka Dębica
Grupa D
- Bałtyk Gdynia
- BKS Bielsko
- Chrobry Głogów
- Hetman Zamość
- KSZO Ostrowiec
- Odra Opole
- Piast Gliwice
- Polonia Warszawa
- Stal Rzeszów
- Stomil Olsztyn
Grupa E
- Czuwaj Przemyśl
- Gks Bełchatów
- Górnik Konin
- Iglopol Dębica
- Korona Kielce
- Łks Łomża
- Olimpia Elbląg
- Siarka Tarnobrzeg
- Stal Mielec
- Stilon Gorzów
Grupa F
- Czarni Jasło
- Góral Żywiec
- Górnik Wałbrzych
- Gwardia Koszalin
- Jks Jarosław
- Karkonosze Jelenia Góra
- Karpaty Krosno
- Odra Wodzisław Śląski
- Ostrovia Ostrów
- ROW Rybnik
Grupa G
- Avia Świdnik
- Górnik Łęczna
- Kotwica Kołobrzeg
- Narew Ostrołęka
- Orzeł Przeworsk
- Pogoń Leżajsk
- Polonia Przemyśl
- Sandecja Nowy Sącz
- Stal Sanok
- Unia Hrubieszów
Grupa H
- Chełmianka Chełm
- CKS Czeladź
- Gryf Słupsk
- KS Myszków
- Kujawiak Włocławek
- Łada Biłgoraj
- Miedź Legnica
- Pogoń Lębork
- Orlęta Radzyń Podlaski
- Ruch Radzionków
Grupa I
- Broń Radom
- Dyskobolia Grodzisk
- Hutnik Warszawa
- Kania Gostyń
- MKS Kozienice
- Okocimski Brzesko
- Podbeskidzie Bielsko Biała
- Pogoń Lubaczów
- Sanovia Lesko
- Szczakowianka jaworzno
Grupa J
- Beskid Andrychów
- BKS Bolesławiec
- Concordia Piotrków Trybunalski
- Flota Świnoujście
- KKS Koluszki
- Mazowsze Grójec
- MKS Radymno
- Moto - Jelcz Oława
- Wierna Małogoszcz
- Wisła Szczucin

Poczekalnia:
- Dolcan Ząbki
- Stal Gorzyce
- Chojniczanka Chojnice
- Wigry Suwałki
- Olimpia Warszawa
- Naprzód Jędrzejów
- Wisła Sandomierz
- Jeziorak Iława
- Amica Wronki
- Unia Nowa Sarzyna
- Szydłowianka Szydłowiec
- Pogoń Świebodzin
- Górnik Brzeszcze
- Warta Poznań
- Tarnovia Tarnów
- Tur Bielsk Podlaski

http://i1.tinypic.com/ndal9v.jpg
Źródło: jks.jaroslaw.net.pl/forum/viewtopic.php?t=58


Powered by WordPress, © tapety